2019 نوزدهمین نمایشگاه چین (تایژو) نمایشگاه پلاستیک

September 28, 2019

زمان نمایشگاه:

11 اکتبر 2019 - 14 اکتبر (جمعه تا دوشنبه به مدت 4 روز)

محل نمایشگاه:

کنوانسیون و نمایشگاه های بین المللی Taizhou مرکز شماره 901 جاده Tengda ، منطقه Luqiao ، شهر Taizhou ، استان ژجیانگ

شماره غرفه: منطقه A A10

تلفن: 0574-62481158

معرفی نمایشگاه

نوزدهمین نمایشگاه پلاستیک چین (از این پس با عنوان "نمایشگاه پلاستیک") از 11 تا 14 اکتبر 2019 در مرکز همایش و نمایشگاه بین المللی تاجیژو برگزار می شود. پس از 18 سال توسعه ، الگوی نمایشگاه مواد اولیه پلاستیکی ، محصولات ، ماشین آلات ، ابزار و ماشین آلات در زنجیره صنعت "چهار در یک" نمایشگاه تجارت پلاستیک روز به روز بالغ تر می شود. ویژگی های تخصص ، مبدا و بین المللی بیش از پیش آشکار می شود و در این نمایشگاه به سمت نمایشگاه بین المللی برند می رود.

نوزدهمین نمایشگاه پلاستیک دارای 35000 متر مربع نمایشگاه و 1600 غرفه استاندارد بین المللی است. پیش بینی می شود بیش از 600 بنگاه مشهور در داخل و خارج از کشور و 35000 خریدار حرفه ای برای بازدید از این نمایشگاه جذب کنند. در میان آنها ، پیش بینی می شود خریداران خارج از کشور از بیش از 30 کشور جهان با نزدیک به هزار نفر جمعیت به این کشور بروند.

1. ارتقاء بازار و رونق تولید و بازاریابی در صنعت پلاستیک

طبق آمار ، هجدهمین نمایشگاه بازدید از نمایشگاه پلاستیک چین 12 استان از جمله ژجیانگ ، جیانگ سو و هوبئی از Changchun ، استان جیلین در شمال ، Shantou ، استان گوانگدونگ در جنوب ، Linyi ، استان شاندونگ در شرق و چنگدو ، استان سیچوان در کل 58 بازار پلاستیک داخلی مورد بازدید قرار گرفت و بیش از 20 نمایشگاه صنعت پلاستیک در آن شرکت کرد. 51 انجمن داخلی و خارجی دعوت شده بودند. در این جلسه 35 شرکت کننده حضور داشتند. 19 گروه خارج از کشور از بیش از 20 کشور جهان دعوت شده اند ، با بیش از 700 شرکت کننده و بیش از 1000 شرکت کننده واقعی. از طریق روشها و روشهای مختلفی مانند نامه های دعوت نامه ، دعوت نامه ها ، شماره های عمومی و وب سایتهای Wechat ، نه تنها رهبران صنعت یکی پس از دیگری در نمایشگاه حضور داشتند ، بلکه تعداد مخاطبان خارج از کشور و گروه های صنعت از این دعوت نیز فراتر رفت. تعداد غرفه داران محلی Tizhou همچنین مشتاق است ، تعداد کل مخاطبان حرفه ای واقعاً بیش از 35000 نفر است.

با برگزاری مداوم نمایشگاه تجاری پلاستیک ، تایزو تمرکز خود را بر تغییر شکل قالب های پلاستیکی قطعات خودرو و موتور سیکلت و محصولات پلاستیکی روزانه به دقیق لوازم خانگی و قطعات خودرو در مقیاس بزرگ متمرکز کرد. قالبهای درجه بالا به ایتالیا ، ژاپن ، فرانسه و کشورهای دیگر صادر می شد.

Taizhou توانایی قوی در ساخت قالب و قیمت عالی دارد. سطح تولید قالبهای پلاستیکی در مقیاس بزرگ در موقعیت پیشرفته ای در چین بوده است. صنعت قالب و پلاستیک یکی از هفتصد میلیارد دلار صنایع در تایژو است. براساس آمار ناقص ، در نیمه اول سال 2018 ، صنعت پلاستیک Taizhou به سرعت رشد کرد و 387 شرکت در مقررات پلاستیک ارزش خروجی 16.1 میلیارد یوان را بدست آورد. ارزش تولید 86 شرکت در قالب قالب و قالب 3.331 میلیارد یوان است. دوم ، مفهوم حفاظت از محیط زیست ، ارزش نام تجاری پلاستیک منصفانه به سطح بالاتر

در مواجهه با رقابت شدید بازار ، کمبود مواد اولیه و فشار بالای حفاظت از محیط زیست ، بازیافت و استفاده از پلاستیک های زباله به یک پیشنهاد جدید تبدیل شده است.

موزه مواد اولیه هجدهمین نمایشگاه پلاستیک ، دو غول اصلی مواد اولیه به نام های Sinopec و PetroChina و همچنین شرکت های پیشرو در Yuyao و Taizhou را گرد هم آورده و در عین حال مناطق ویژه ای برای پلاستیک های بازیافت شده را به منظور ترویج توسعه اقتصاد مدور باز می کند. . پس از نزدیک به ده سال توسعه ، سالن نمایشگاه مواد بازیافت پلاستیک پسماند در نمایشگاه پلاستیک مقیاس و مارک خاص خود را شکل داده است. امسال ، سالن نمایشگاهی احیا شده با مساحت 1500 متر مربع ، 70 غرفه نمایشگاه استاندارد را در خود جای داده است. انتقال و به اشتراک گذاری اطلاعات آنلاین در کافه های نمایشگاه آنلاین انجام می شود. سالن نمایشگاه آنلاین تطبیق به موقع عرضه و تقاضا را اجرا می کند. نمایشگاه منطقه نمونه نمایشگاه کالاهای داخلی عالی است. علاوه بر این ، مذاکرات تجاری ، همکاری های خارجی و شام مبادله به هدر دادن پلاستیک کمک می کند. مواد ، مواد بازیافت شده سایت مشتری متناسب با مذاکره ، همکاری تجاری.

پس از سالها توسعه ، پلاستیک های تایزو به کلیه مناطق اقتصادی و زندگی نفوذ کرده و شش دسته از محصولات پلاستیکی روزانه ، محصولات پلاستیکی مهندسی ، محصولات پلاستیکی صنعتی ، محصولات پلاستیکی کشاورزی ، محصولات پلاستیکی پزشکی و بسته بندی ها را تشکیل می دهد. 3. نمایشگاه پلاستیک چین ارتقاء صنعت پلاستیک را ارتقا می بخشد